ScopeImage 9.0
Potřebujete poradit?
Zeptejte se odborníka

+420 603 263 525
+421 243 415 796

Vysokorozšířený software pro zpracování obrazu je speciálně navržen pro digitální mikroskopii, má příjemnéuživatelské rozhraní, stabilní výkon a výkonné funkce, velmi snadno ovladatelný. A může být široce používán v různých oblastech, jako je vzdělávání, výzkum, elektronickou kontrolu a jiné .
ScopeImage 9.0 je software pro zpracování obrazu profesionálně navržený pro digitální mikroskopii . To umožňuje prohlížení, zachycení, editaci, nahrávání, digitální zoom a jiné grafické procesy. Specifické vlastnosti jsou následující:

1. Aktivní náhledový obraz, zmrazený náhled, náhled v okně, reálný náhledu, náhled na celou obrazovku, různé režimy náhledu pro pracování s velkou lehkostí.

2.Pohodlné barevné nastavení aktivního snímku, jako jas, kontrast, sytost, hodnota RGB, vyvážení bílé barvy a jiné, velmi pohodlné nastavení barvy při náhledu.

3. Speciální konstrukce barevné databáze, možnost přiřadit parametry barvy do databáze, a můžete uložit nebo odstranit barevné schémata.

4.Různé nástroje pro měření, délka, úhel, obdélník a kruh. Možnost přesunout, odstranit nebo nastavit barvu objektu. Možné taky pevné vložit všechny objekty do obrazu pro další použití.

5.Automatické měření a zobrazování v reálném čase výsledek měření.

7. Funkce otáčení obrazu, horizontální a vertikální zrcadlení aktivního snímku, otáčení o 90 stupňů, 180 stupňů, 270 stupňů nebo libovolného úhlu.

8. Funkce Zoom

Fotogalerie

ScopeImage 9.0 ScopeImage 9.0 ScopeImage 9.0 ScopeImage 9.0

Dotaz

Nechte toto pole prázdné
E-mail
Telefon:
Text:
 

Koupit

Nechte toto pole prázdné


Kontaktní údaje

Způsob platby a odběru zboží
Na dobírku Vyzvednutí na prodejně